Funkcja dekoracyjna grzejników

Zwykłe grzejniki, które pełnią jedynie funkcję użytkową, to już przeżytek. Obecnie największym zainteresowaniem cieszą się te grzejniki, które mogą stanowić jednocześnie element dekoracyjny. Dają one bowiem wiele interesujących mozliwości aranżacyjnych i w prosty sposób mogą sprawić, że każde wnętrze stanie się wyjątkowe.

Jakie grzejniki dekoracyjne oferuje Radeco

radeco grzejniki dekoracyjneJeśli więc poszukujemy grzejników dekoracyjnych, warto rozejrzeć się wśród propozycji od najlepszych, renomowanych producentów. Z pewnością wybór będzie cieżki, jednak w przypadku tego typu grzejników, ważne są nie tylko parametry techniczne, ale przede wszystkim wygląd i to właśnie on będzie miał największe znaczenie przy wyborze urządzenia do ogrzewania. Design może być naprawdę nietypowy i zaskakujący. Spójrzmy na przykład na Radeco grzejniki dekoracyjne. Model LOCO to całkowita nowość, która może zaskoczyć potencjalnych klientów. Grzejnik ten doskonale sprawdzi się w każdym wnętrzu w stylu nowoczesnym czy futurystycznym. To połączone ze sobą pionowo, za pomocą jednego boku kwadraty. Dzieki temu uzyskany został wyjątkowy kształt, taki grzejnik naśladuje rzeźbę współczesną. To jednak grzejnik dla osób, które nie boją sie odwaznych rozwiązań. Jednak Radeco proponuje też bardziej klasyczne rozwiązania, choć nadal dekoracyjne.

radeco grzejniki dekoracyjneTaki jest na przykład pionowy grzejnik BARI, utrzymany w kolorach szarości (wspomniany poprzednio model grzejnika jest intensywnie czerwony). Możemy też zdecydować się na grzejnik STONE, do którego użyto prawdziwy kamień! Tutaj jednak producent zaznacza, że wraz z atrakcyjnym, niepowtarzalnym wyglądem, idą pewne niedogodności. Kamień jest w końcu produktem całkowicie naturalnym, w związku z tym z upływem czasu może zmieniać swoją barwę. Jest to zależne od jego natury, nie od producenta, dlatego klient powinien mieć na uwadze tę niestabilność. Dlatego z pewnością i tutaj trzeba być odważnym, aby zdecydować sie na takie rozwiązanie. O wiele bezpieczniejszy jest grzejnik TUBO wykonany ze stali nierdzewnej. Prezentuje się on wyjątkowo – połysk rozświetli każde wnętrze. Doskonale nadaje się do łazienki, jak i do salonu w stylu nowoczesnym. To tylko kilka możliwości, jakie proponuje nam producent Radeco. Sam katalog jest o wiele szerszy – na ponad stu stronach z pewnością znajdziemy taki model grzejnika, który odpowiada nam wizualnie.

Warto jednak pamiętać, że producent nie daje w komplecie zaworów termostatycznych – musimy zakupić je oddzielnie, jednak istnieje tak wiele sklepów hydraulicznych, że nie będzie to dla nas problem.