Koparko-ładowarki firmy CASE

CASE to jedna z najważniejszych firm produkujących maszyny budowlane. Wiele osób uważa ją za lidera rynku maszyn i to nie bez powodu – firma ta posiada bardzo długie doświadczenie, które pozwoliło jej na rozwój na najwyższym poziomie.

Zalety koparko-ładowarek CASE

koparko-ładowarka CASEPowstanie marki CASE datuje się bowiem na rok 1842, a więc firma ma 176 lat tradycji! Ten czas został odpowiednio spożytkowany na wdrażanie coraz nowszych technologii i udoskonalanie projektów. Pierwsza koparko-ładowarka CASE powstała w 1959 roku. Był to model 420, który posiadał silnik diesla. Kilka lat później firma opatentowała specjalne rozsuwanie ramię kopiące, które zapewnia wyjątkowo wysoką efektywność prac ziemnych. Jeszcze jakiś czas później koparko-ładowarki zaczęły być wyposażone w amortyzowane ramiona ładowarkowe oraz w automatyczną skrzynię biegów, co także podniosło komfort użytkowania maszyny. W 2005 roku firma CASE świętowała wypuszczenie pięćset tysięcznego egzemplarza koparko-ładowarki. Przez kolejne lata liczba sprzedanych maszyn wzrosła do 750 tys. i rośnie nieustannie. To świadczy o tym, iż maszyny tego producenta charakteryzuje najwyższa jakość. Obecnie najnowsze produkowane koparki posiadają specjalny system niskiej emisji spalin, który sprawia, że urządzenia te polecane są przez zwolenników ekologii.

koparko-ładowarka CASENiską emisję spalin w koparko-ładowarkach CASE uzyskano dzięki zastosowaniu silnika specjalnej technologii, który jest tak skonstruowany, aby następowała obróbka następcza spalin, spalanie jest zatem naprawdę efektywne. Ale silniki koparko-ładowarek CASE charakteryzuje też bezpieczna i łatwa obsługa. Jest to możliwe dzięki prostemu dostępowi do układu oczyszczania, co sprawia, że prace konserwacyjne można przeprowadzać szybko i sprawnie. Zaletą zastosowanego w maszynach CASE silnika jest także to, że posiada on elastyczną osłonę chłodnicy, dzięki której silnik nie ulega uszkodzeniom nawet jeżeli zderzy się z przeszkodą przy prędkości do 5 km/h. Bez wątpienia koparko-ładowarki CASE charakteryzuje najwyższa jakość, która uzyskana została dzięki zastosowaniu również najlepszej jakości komponentów. Maszyny CASE są dopracowane do perfekcji i to dlatego cieszą się takim zaufaniem klientów. Wybierając maszynę CASE zyskujemy bowiem pewność, że będzie nam służyć więcej czasu niż tylko jeden sezon.

W razie jej uszkodzenia możemy zresztą szybko naprawić daną część lub wymienić ją na nową. Wiele wskazuje na to, że koparko-ładowarki CASE będą zajmować pozycję lidera jeszcze przez wiele lat, ponieważ stosowana w nich technologia jest nie do przebicia.