Osuszanie piwnic moja pracą

Zbudujemy Twój dom

Osuszanie piwnic moja pracą

osuszanie piwnic w Bydgoszczy

Po ukończeniu technikum budowlanego stwierdziłem, że nie chce iść na studia, ponieważ one nie są dla mnie. Na dodatek dość słabo zdałem maturę i nie dostałbym się na żaden z lepszych kierunków.

Zajmuję się osuszaniem piwnic

osuszanie piwnic w BydgoszczyTamtego lata podjąłem decyzję, że czas na rozpoczęcie kariery zawodowej. Oczywiście moja rodzina nie była z tego powodu zachwycona, ponieważ moje dwie starsze siostry wybrały się na dobre uczelnie i na pewno wrócą z tytułami inżynierów. Ja jednak nie chciałem się załamywać i cierpliwie poszukiwałem jakiegoś dobrego zajęcie. Pewnego dnia zauważyłem, że firma, która oferuje osuszanie piwnic Bydgoszcz oraz inne usługi w podobnym zakresie szuka pracownika bez doświadczenia. Na dodatek oferowali dość atrakcyjną ofertę, a ja wysłałem im swoje dokumenty. Na miejscu spodobałem się szefowi, a on wypytywał czy wiem na czym polega badanie czystości powietrza i inne tego typu rzeczy. Ja oczywiście doskonale wiedziałem i zostałem zaproszony na dzień próbny. Tam od razu zgrałem się z młodym zespołem, a szef oferował mi stała umowę o pracę. Byłem zachwycony, ponieważ wiele młodych osób marzy o takim przebiegu sprawy. Wtedy nawet moi rodzice mi pogratulowali. Moim codziennym obowiązkiem przynajmniej na początku było odgrzybianie budynków. Zazwyczaj zamawiali nas klienci, którzy zostali zalani lub remontowali mieszkania. Ja starałem się aby wszystko zostało wykonywane sprawnie i szybko. Jednak najwięcej czasu zajmowało nam osuszanie fundamentów. Zdarzały się przypadki w których domy jednorodzinne zostały kompletnie zalane, a my jako ekipa musieliśmy sobie z tym poradzić.

Po wszystkim nasz architekt wystawiał ekspertyzy mykologiczne, ponieważ zależało mu na tym aby zobaczyć w jakim stanie są elementy konstrukcyjne całego budynku. Wszystko było potrzebne do tego aby dom był w całości zachowany bezpiecznie. Na tym nam wszystkim zależało.